Uç Nokta Koruması:

PC, iletişim ağı, posta kutusu, akıllı telefon ve tabletler icin güvenlik çözümleri

IKARUSav

IKARUS anti.virus

IKARUS anti.virus bilinen ve yeni türeyen viruslere karşı mükemmel algılama oranları ile etkileyicidir. Sunucu ve iş istasyonları için ödüllü virüs koruması virüsleri, trojanları, istenmeyen postaları ve her türlü kötü amaçlı yazılımı tanımlamanıza, algılamanıza ve silmenize olanak sağlar. Bunun yanısıra, IKARUS anti.virus kolay kurulum süreci, sezgisel yönetim ve kaynak koruma modu, ve aktif destek takımının desteği ile birlikte başarı kazanmıştır.

 

IKARUSsm

IKARUS security.manager

IKARUS security.manager virüslere, solucanlara, trojanlara, her tür kötü amaçlı yazılıma ve  istenmeyen postaya karşı profesyonel koruma sağlar: İletişim ağlarının profesyonel koruması için merkezi bir yönetim konsolu olarak IKARUS security.manager yapılandırmaya, korumaya, güncellemeye ve herhangi sayıda IKARUS anti.virus istemcilerinin görüntülenmesine izin verir. Kullanıcı dostu, anlaşılır ve olgunlaşmış program güncellemeleri dağıtımı ve en son virüs türleri tüm iletişim ağı yöneticilerinin zamanını, parasını ve sinirlerini korur.

 

IKARUSmo

IKARUS mobile.security

IKARUS mobile.security – Android için ödüllü Antivirus çözümü akıllı telefonunuzu, cep telefonunuzu veya tabletinizi uygulamalarda kötü amaçlı yazılımdan ve internetten güvenli bir şekilde korur. Virüsleri, trojanları, casus yazılımları, reklam destekli bilgisayar yazılımı ve diğer kötü amaçlı yazılımları, bataryayı ve hafızayı etkilemeden bulur ve uzaklaştırır! Bunun yanısıra, ücretsiz uygulama hırsızlık koruma gibi fazladan güvenlik özelliklerini ve yükseltme ile istenmeyen posta filtrelemeyi aktive etme olanağı sunar.

Ağ Geçidi Koruması:

Ağ Geçitleri ve iletişim ağları için güvenlik çözümleri.

IKARUSav

IKARUS security.proxy

Ağ geçidi ve ağlar için herşey dahil bir virüs koruma olarak IKARUS security.proxy internetten gelmekte olan ve ileride gelebilecek tehditlerden korur. Ayrıca internet kullanımını da kontrol ederek iç tehlikelerden de koruma sağlar. IKARUS security.proxy her tür güvenlik duvarı ve Microsoft Internet Güvenliği ve Hızlandırma Sunucusu (ISA) ve Microsoft Tehdit Yönetimi Ağ Geçidi (TMG) ile de uyumludur.

Cloud Servisleri:

Ağa ulaşmadan önce viruslere, istenmeyen posta ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma.

IKARUSav

IKARUS mail.security

Herşey dahil IKARUS mail.security çözümü (daha önce: IKARUS my.mailwall) virüslere ve istenmeyen postalara karşı henüz ağa ulaşmadan önce etkili ve verimli bir koruma sunar. Güvenli bir ağ arayüzü tek tek yapılandırma ve izlemeye yönelik olasılıklar sağlamaktadır. IKARUS Tarama Merkezi gelen e-postalarınızı virüslere ve istenmeyen postaların varlığına karşı saniyeler içinde kontrol eder. Sonradan, temiz e-posta dikkate değer bir gecikme olmaksızın size iletilecektir: sisteminizi virüs ve istenmeyen postalardan temizlemek için.

 

IKARUSav

IKARUS web.security

İnternet Güvenliğinde Son Nokta! IKARUS web.security yönetilen hizmet IKARUS tarafından merkezi olarak yönetilmektedir. IKARUS Tarama Merkezi’nden - İnternet’ten gelen tehditlere karşı tam anlamıyla verimli ve kaynak dostu bir kalkan - geçen bütün ağ trafiğinizi izler.