Herhangi bir uygulamadan bir Adobe PDF oluşturun

PDF Impress 2014 Adobe® PDF dokümanları yaratmak için birden fazla yol sunar. Kullanıcılar, PDF formatına dönüştürmek istedikleri dokümanları sadece sağ tıklarlar veya masaüstündeki PDF kısayolu içerisine sürükleyip bırakırlar. PDF Impress sanal yazıcısı ile herhangi bir uygulamadan yazdırmak için seçildiğinde, PDF oluşturma sağlar. PDF Impress Çalışma odası, PDF çalışmanızı düzenlemek ve dokümanlara erişerek kolayca toplu dönüşüm yapmanızı sağlar. 129 inç (327.66 cm) kağıt boyutunda, 2400 DPI çözünürlük ve Adobe® özelliklerinde ile uyum kadar ve ISO 19005-1 PDF/A-1b arşiv standardında ihtiyacınız olan PDF ile çalışma esnekliği ve Türkçe dil desteğiyle kolaylığı sağlar.

Pdf impress Genel Görünüm

PDF Araçları ile anında PDF dokümanı elde etmek

PDF Impress Araçları, PDF içeriğinde Adobe Reader yerine önizleme ve değişiklik yapabilir. Filigran, damga, dosya ekleme, dokümn bilgisi, güvenlik ve dijital imza eklenmesini sağlar. Kullanıcılar; ekleme, silme, döndürme ve sayfaları ayıklama, PDF ve sayfa düzeni optimizasyonu yapabilirler. JPEG, TIFF, PNG veya HTML5 formatlarında aktarma yapılabilir.

Pdf impress Pdf Tool

Adobe PDF dokümanlarını sayısal olarak imzalayın ve şifreleyin

Sayısal bir imza kullanarak, kimlik doğrulamak ve müdahaleye karşı korunma sağlamak üzere dokümanları imzalayın. Windows Certificate Store ile bütünleşme, sayısal imzalarınıza tek tıklama ile erişim sağlamaktadır. Hassas dokümanlarınızı güvence altına almak için 40-bit/128-bit RC4 ya da 128-bit/256-bit AES şifreleme kullanın. Doküman onayı ve imza görselleştirme için birden fazla dijital kimliği destekler.

Çoklu PDF İzleyicisi

Çok sayıda kişisel izleme dosyası ile PDF dönüştürmesini otomatik hale getirin. İzleyicileri, Windows Sistem Tepsisi üzerindeki kontrol ikonu ile sürekli, belirli zaman aralıklarında peryodik olarak veya isteğe bağlı olarak çalıştırın.

İsteğe bağlı düzenlenmiş PDF Profilleri ve MSI (Windows Installer Packages) yüklemesi

Bulunduğunuz organizasyon içerisinde, PDF biçimi oluşturma üzerinde tam kontrol sağlayın. Kendi PDF dönüştürme profillerinizi tanımlayın ve varsayılan ayarlarla, isteğe bağlı düzenlenen bir MSI yüklemesi, ikonları (simgeleri) ile kendi PDF dönüştürme profilinizi ve UI (Kullanıcı Arayüzü) renk temalarını oluşturun.

Windows 8 tarzı kullanıcı arayüzü

Güncel UI (kullanıcı arayüzü), dosyaları mous veya dokunmatik ekranlarda parmakucu ile doğrudan PDF profiline sürükle & bırak olanağını sunmaktadır. PDF Impress için Windows 8 tarzı kullanım imkanı, Windows 7/VISTA/XP sistemlerinde de bulunmaktadır.

Windows 8 ve Windows Server 2012

Windows 8 ve Windows Server 2012 uyumluluğu yanısıra özgün 64-bit (x64) ve 32-bit (x86) yazıcı sürücüsü desteği size gelecekte daha da mükemmelleşecek PDF teknolojisine güvenle yatırım yapma olanağı sağlamaktadır.

Adobe® PDF ile tamamen uyumlu dosyalar oluşturma

PDF Impress, FREE Adobe® Reader® ile görüntülenebilen Adobe® PDF uyumlu dokümanlar oluşturur. Dokümanlar tamamen tasarladığınız şekilde görünür ve geniş bir sistem aralığında görüntülenebilir.

19005-1 PDF/A arşiv standardını destekler

PDF/A standardı, bugün üretilen PDF dosyalarının gelecek yıllar boyunca kullanılabilirliğini garanti eder. International Standards Organization (Uluslararası Standartlar Organizasyonu)nun yeni kamusal şartnameleri ile uyumlu dosyalar oluşturun.

Çok sayıda dosyayı PDF simgesi içerisine sürükleyip bırakın

Herhangi bir dosyayı (ya da dosyaları) basitçe PDF dönüştürme profiline veya masaüstünde oluşturulan kısayola sürükleyip bırakın, PDF Impress, yığın dosyaları arka planda dönüştürerek önceden belirlenmiş klasöre kaydedecek veya Farklı kaydet diyalog penceresini açacaktır.

Profil desteği ve Gömülü profiller

Adobe® PDF dosyalarını nasıl oluşturduğunuzu kolaylıkla kontrol edin. Program içerisinde mevcut gömülü profiller, Standart, Yüksek Baskı Kaliteli, En Küçük Dosya Boyutlu, Gizli, Arşiv veya Kullanıcı Tanımlı PDF çıktılar oluşturmak için tek tıklama ile erişim sunar.

İsteğe bağlı profillerle İstemci MSI kurulumu

Kullanıcılarınızın, organizasyon içerisinde nasıl PDF dosyaları oluşturduğunu kontrol altında tutun. Kurulum öncesi varsayılan ayarlarla, PDF dönüştürme profilleri ve çıktı klasörü / dosya adı ile isteğe bağlı MSI kurulumu oluşturun.

PDF Araçları ile PDF dokümanlarınızı hızla değiştirin

Program içinde yer alan PDF Araçlarını, sayfaları birleştirmek, dışa aktarmak, içe aktarmak, kaldırmak veya döndürmek, eklenti, filigran, damga ve sayısal imza eklemek ve PDF tasarımı oluşturmak üzere kullanın.

Çoklu damga veya filigranla dokümanı geliştirip değerini artırın

Damga görevini kullanıp belge içine bir damga görüntüsü (ya da görüntüleri), imza veya firma logosu ekleyerek dokümanlarınızı markalayın. Dokümanları bir metin filigran ile (örneğin 'Taslak' 'Sınıflandırılmış' v.b.) kolayca sınıflandırın.

Sayısal (dijital) bir imza ile PDF dokümanlarınızı imzalayın

Elektronik dokümanları, kimliğinizi doğrulamak ve dokümana müdahaleye karşı önlem olmak üzere bir sayısal imza kullanarak imzalayın. Windows Certificate Store ile bütünleşme sayısal imzalarınıza ulaşmak için tek tıklamalık bir erişim olanağı sağlamaktadır.

Dijital İmza Görselleştirme

Değişkenlerle imza resmi ve metin kullanarak dijital imza görünümü tanımlayın. Mevcut imza resminizi kullanın veya bir web kamerası kullanarak anında ya da içeri girerek yeni bir imza resmi oluşturun.

Çoklu dijital imza desteği

Süreçte diğer katılımcılara dijital olarak imzalanmış dokümanları sağlayabilir ve kendi dijital imzanız ile doküman onaylayabilirsiniz.

PDF dokümanlarını şifreleme ile güvence altına alın

Güçlü 40-bit /128-bit RC4 ya da 128-bit/256-bit AES PDF şifrelemesi, özel dokümanlarınızın içeriğini güvence altına alır. Bu, endüstri tarafından kabul edilmiş şifreleme standarlarını herhangi bir dokümanı kolaylıkla koruma altına almak için kullanın.

PDF erişimine parola koruma ile yetkilendirin

PDF Impress parola korumanın iki seviyesini desteklemektedir. Dokümanı korumak üzere açılış safhasına parola konulabilir, ayrıca farklı bir parola da herhangi bir doküman içi değişikliği kontrol altına almak üzere tanımlanabilir.

PDF içeriğini izinler yoluyla kolaylıkla kontrol edin

Dokümanın basılması veya basımın reddedilmesi, dokümanı değiştirme, içerik kopyalaması, yorum & form alanlarının ekleme veya değiştirilmesi, içeriğe erişim, doküman toparlama ve yüksek çözünürlükte basıma izin vermek üzere doküman içeriğini etkin şekilde kontrol etmek üzere PDF doküman izinlerini kullanın.

Bir PDF dokümanına metadata (üstbilgi) ekleyin

PDFye kaydedilen metadatayı kontrol edin. Doküman yönetim sisteminizde gereksinim duyduğunuz dokümanı hızla bulmanızı sağlayacak bir başlık, konu, yazar ve anahtar kelimeleri kolayca ekleyin.

Ortam değişkenleri kullanın

Görsel yardımcı aktifleştirildiğinde sağ tıklama olduğu durumlarda herhangi bir alana menüyü aşağı doğru gelen çevre ve yol değişkeni ekler.

PDF dokümanı yazdırma kalitesini seçin

Yazdırma kalitesini ve doküman dosya boyutunu optimize etmek üzere (72 den 2400 DPI)a çözünürlüğü seçin. PDF dokümanı içerisindeki görüntülerin bütünlüğünü korumak için çoklu görüntü sıkıştırma seçeneklerini (ZIP, JPEG, CCITT3, CCITT3 (2D), CCITT4, gri tonlama ve negatif renk filtresi) kullanın.

Çoklu PDF İzleyicisi

Çoklu izleyicilerle PDF dönüştürmelerini otomatik hale getirin. Günlük ve dönüştürme kayıtları için kaynak, hedef ve arşiv klasörlerini belirleyin. İzleyicileri sürekli, belirli zamanlarda periyodik olarak veya talebe bağlı çalıştırın.

Evrensel grafiklere veya HTML 5 biçimine dönüştürün

Standart bir yazdırma özelliği kullanarak herhangi bir dosyayı en bilinen grafik biçimlerine (.bmp, .jpeg, .wmf, .emf, .eps, .png, .gif, .tiff, .emf+,) veya HTML 5 biçimine dönüştürün.

Bütünleşik SMTP İstemcisi Dahildir

Programın içinde sunulan SMTP istemcisini kullanarak, hedeflenen bir SMTP sunucusuna bir PDF dosyasını bir e-posta ekinde gönderebilirsiniz. Varsayılan e-posta istemcisi için ayrıca destek de bulunmaktadır.

Terminal Hizmetleri Desteği

Terminal Hizmetleri üzerinde PDF oluşturmayı merkezileştirerek yönetim giderlerini azaltır.

Kullanıcı arayüzü üzerinde tam kontrol

Kullanıcı arayüzünüz için mevcut 22 profesyonel renk temasından birini seçin veya kendi renklerinizi oluşturun. Kendi profilinizi veya izleyicinizi oluşturduktan sonra, kolayca önceden ayarlı 27 simgeden birini seçin, kendi simgenizi yükleyin ve simge renginizi tanımlayın.

Uygulama bütünleştirme desteği

Uygulamanıza kolayca PDF çıktı olanağını ekleyin. PDF Impress, isteğe bağlı profilleri ve Windows kayıt girdileri aracılığı ile tercihlere erişimi desteklemektedir. PDF Impress'i nasıl bütünleştireceğinizi öğrenmek için Developer Guide Geliştirici El Kitabı)nı okuyun.

PDF Impress lisanslama, her bir kullanıcı için geçerli bir lisansınız olduğu sürece bu ürünü istediğiniz kadar yükleme olanağı sağlar. Kurumsal bir lisansta maliyetlerden önemli ölçüde tasarruf sağlarsınız. Çevrimiçi aktivasyon (etkinleştirme) gerekmemektedir. PDF Impress, MSI formatında, isteğe bağlı profiller ve kendi varsayılan ayarları ile isteğe bağlı DRM Ücretsiz kurulum paketi oluşturma olanağı sağlamaktadır. Bu güvenilir / ilkeli sistem tüm müşterilerine herhangi bir aktivasyon portalına veya yazılım sağlayıcıya bağımlı olmaksızın calışacağı inancını içtenlikle sağlamaktadır. BinaryNow, Inc. bir yazılım kullanıcısı olarak güven ve saygı ile yaklaştığınızda size de aynı yaklaşımın sergileneceğini gösterme konusunda bize yardımcı olan herkese teşekkür eder.

PDF Impress çeşitli yollarla dağıtılabilir: her bir iş istasyonuna orijinal exe yükleme ile veya isteğe bağlı oluşturulan MSI yükleme paketi ile yüklenebilir, PDF Impress yazıcısı, bir yazıcı sunucusu veya tek bir Terminal Sunucusu üzerinden paylaştırılabilir ya da açık olabilir. Her bir yol, lisansın ne şekilde kullanıldığını etkiler.

Bireysel ve SMB Lisanslama

Başlangıç aşamasındaki 3 kullanıcı lisansı size, yazılımı aynı anda iş bilgisayarınızda, ev bilgisayarınızda ve bir notebookta kullanma olanağı sağlar. Hacim indirimleri 10 kullanıcı seviyesinden itibaren başlamaktadır.

Pdf Impress Lisanslama

Kurumsal Lisanslama

Kurumsal lisans, PDF Impress' i herhangi bir kısıtlama olmaksızın (sınırsız kullanıcı lisansı), tüm bilgisayarların aynı tüzel kişi / organizasyonun aidiyetinde olması koşuluyla organizasyonunuz içerisindeki tüm bilgisayarlara kurma olanağı sağlamaktadır. Bireysel olarak sahip olunan franchise kuruluşlar veya Uluslar arası finansal grup üyeliği ya da bağımsız iştirakler için Şemsiye kurumsal lisans mevcuttur.

Terminal Servisler (eşzamanlı kullanım)

Eğer PDF Impress doğrudan Terminal Hizmetleri bulunduran bir Windows Sunucusu üzerine kurulmuş ise, PDF Impress yazıcısı bağlı kullanıcılar tarafından kullanıcı hakları yazıcıya erişim açısından tanıtılmış olduğu sürece kullanılabilir. Bağlanan her kullanıcı için bir kullanıcı lisansı gerekmektedir. Eğer kuruluşunuzda 100 kullanıcı varsa ve elinizde sadece sadece 25 eşzamanlı Terminal Hizmeti kullanıcısı PDF Impress yazıcısına erişebilir durumda ise, 25 kullanıcı lisansına gereksiniminiz var demektir.

Pdf Impress Lisanslama

Okuyunuz PDF Impress Lisans Sözleşmesi.

Satın almak için, satın al.

PDF Impress için bazı ekran görüntüleri:

PDF Impress 2014 için asgari sistem gerekleri aşağıda yer almaktadır:

İşletim Sistemleri

 • Windows® 8 (x86 ve x64)
 • Windows® 7 (x86 ve x64)
 • Windows® Vista (x86 ve x64)
 • Windows® XP (x86)
 • Windows® Server 2003 (x86 ve x64)
 • Windows® Server 2008 (x86 ve x64)
 • Windows® Server 2012 (x64)
 • Windows® Terminal Servisleri

Hafıza ve Sabit Disk Alanı

 • 512 MB RAM
 • 250 MB kurulum için gerekli alan

PDF Dönüştürücü ve İzleyici Gerekleri

 • Autodesk® Design Review 2008
 • Autodesk® AutoCAD 2000 veya üstü
 • Microsoft® Word 2002, 2003, 2007, 2010 veya 2013
 • Microsoft® Excel 2002, 2003, 2007, 2010 veya 2013
 • Microsoft® PowerPoint 2002, 2007, 2010 veya 2013
 • Microsoft® Visio 2002, 2003, 2007, 2010 veya 2013
 • Microsoft® Publisher 2002, 2003, 2007, 2010 veya 2013
 • Microsoft® Internet Explorer 9.0+
 • OpenOffice.org 2.2+