ThreatAnalyzer:

 

 

 

         

 

 

 

 

 

Tehdit Analiz Aracı

 

VIPRE Threat Analyzer, kötü amaçlı yazılımların kuruluşunuz üzerindeki potansiyel etkisini güvenli bir şekilde ortaya çıkarmanızı sağlayan dinamik bir kötü amaçlı yazılım analizi sanal alanıdır; böylece gerçek bir tehdit durumunda daha hızlı ve daha akıllı yanıt verebilirsiniz.

Bugünün en yıkıcı güvenlik riskleri genellikle meşru yürütülebilir dosyalar, PDF’ler veya Microsoft Office belgeleri olarak gizlenir. Tek bir yanlış tıklamayla işinizi ciddi şekilde bozabilir ve büyük mali hasarları toplayabilirsiniz. Ancak bunun nasıl ortaya çıkabileceğini tam olarak görmek yararlı olmaz mı? Bir saldırının nasıl kurulduğunu anlayabilirsiniz ve hangi ağların ve sistemlerin en büyük risk altında olduğunu belirleyebilirsiniz.

 

Artık güvenlikten ödün vermeden olasılıklara hazırlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Herhangi bir saldırıyı analiz etme ve yenme

 

Herhangi bir saldırıyı analiz etme ve yenme

 

VIPRE ThreatAnalyzer, şüpheli dosyaları (fidye yazılımı ve sıfır gün tehditleri bile) güvenli bir ortamda patlatılabilecekleri ve daha sonra bir makine öğrenme belirleme motoru tarafından analiz edilebilecekleri bir sanal alana müdahale etmenize ve yeniden yönlendirmenize olanak tanır. Saldırganların ağlarınızdan ödün vermeden nasıl düşüneceklerini anlama avantajına sahip olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

Her yerde kullanın

 

Her yerde kullanın

 

Kamu güvenliği, savunma ve istihbarat teşkilatları da dahil olmak üzere en hassas kuruluşlar bile VIPRE ThreatAnalyzer’ı güvenle kullanabilir. Hedeflenen saldırıları, sıfır gün tehditlerini ve geleneksel siber güvenlik çözümleriyle algılanmayı engelleyen diğer karmaşık kötü amaçlı yazılımları tanımlamak için izlenebilir bir ortamda yürütülebilir dosyalar ve URL’ler çalıştırın. VIPRE ThreatAnalyzer kullanımı kolaydır ve örnek göndermek için herhangi bir kötü amaçlı yazılım uzmanlığı gerekmez.

 

 

 

 

Savunmanızı destekleyin

 

Savunmanızı destekleyin

 

Bir kötü amaçlı yazılım örneğini patlattıktan sonra birkaç dakika içinde ağınızdaki hangi sistem yapılandırmalarının tam olarak savunmasız olduğunu bilirsiniz. Bu sistemleri yalıtarak ve veri ihlallerini önlemek ve veri kaybını sınırlamak için gerekli önlemleri uygulayarak anında yanıt verin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşletmeniz için en iyi dağıtım seçeneğini seçin.

 

 

VIPRE ThreatAnalyzer - Bulut Sürümü

 

Bulut mimarisi özgürlüğüyle, kötü amaçlı yazılımları patlatmak için şirket içi yazılım veya kirli bir ağ kurmaya gerek yoktur. Yeni nesil, bulut korumalı alan teknolojisi, kuruluşunuza fidye yazılımlarına ve sıfır günlük kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı ek bir güvenlik katmanı sağlar. Bu sürüm, gerçek kullanım şekillerine uyacak şekilde hizalanır ve gönderilen örnek sayısına göre lisanslanır; böylece işletme fiyat etiketi olmadan işletme düzeyinde koruma elde edersiniz.

 

VIPRE ThreatAnalyzer - Sunucu Sürümü

 

Esneklik için özel olarak tasarlanan Sunucu sürümümüz, istemci ve eklenti özelleştirme gibi çok gelişmiş seçenekler sunar. Özel kötü amaçlı yazılım algılama kurallarını içe aktarın veya davranış kümelerini genel riskle ilişkilendirmek için otomatik kuralları seçin.

 

 

 

 

 

 

VIPRE'nin En Yüksek Derecelendirmeleri

 

 

AV comparatives
AV Test
Amazon
VB 100

 

2019 STEVE WINNER
AV Test
CRN Mobility

 

 

 

 

 

 

 

ThreatIQ:

 

 

 

ThreatIQ

ThreatIQ

 

VIPRE ThreatIQ size siber savunmanızı güçlendirmek ve saldırganların cold-boot attack’ lerini durdurmak için ihtiyacınız olan gerçek zamanlı yapay zekayı sunar.

 

Bugünün siber saldırganların şakası yok. Çok yönlüdürler ve işletmenizi nasıl hedefleyeceklerini bilirler: web siteleri, kimlik avı e-postaları, fidye yazılımları ve hatta her şeyden önce ağ istismarları. Sonuç verdiği kanıtlanmış herhangi bir teknik adil bir oyundur ve sizi aşağı çekmek için sürekli yeni yollar geliştirmektedirler.

 

Şimdi hedef olmadan tehditler ile savaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En güncel veriler

 

En güncel veriler

 

VIPRE ThreatIQ, saldırganların nereden geldiğini ve ağlara sızmak için nasıl çalıştıklarını anlamanıza yardımcı olmak için gerçek zamanlı, küresel tehdit istihbaratı derler; böylece güvenlik çabalarınızı buna göre odaklayabilirsiniz. Bilinen ve ortaya çıkan tehditleri, sürekli olarak kötü amaçlı URL’ler ve IP adresleri akışı, şüpheli kötü amaçlı dosyalar, kimlik avı bağlantıları ve laboratuvarlarımız tarafından işlenen diğer kötü amaçlı yazılım verileriyle mücadele edin.

 

 

 

 

 

 

 

Modern ve kapsamlı

 

Modern ve kapsamlı

 

Tek bir saldırı vektörünü engellemek, bu gelişen kötü amaçlı yazılım çağında çalışmaz. Güvenlik stratejinizin olası her sızma noktasını kapsadığından emin olmak için VIPRE ThreatIQ kullanın. Etkinliği tüm açılardan kolayca tespit edin; örneğin, kötü amaçlı web siteleri ziyaret edildiğinde, kötü amaçlı yazılımlar e-postaya eklendiğinde ve ortamınızdaki güvenliği ihlal edilmiş sistemlerin saldırganın istismar kitinde bir sonraki aracı almak için ulaştığı zaman gibi.

 

 

 

 

Kullanımı kolay

 

Kullanımı kolay

 

Eğer kullanamazsanız dünyadaki tüm tehdit istihbaratının sizin için önemi olmaz. Bu nedenle ThreatIQ, gördüğünüz olası tehditleri tek tek veya toplu olarak sormamızı kolaylaştıran esnek bir REST API seti üzerine kurulmuştur.